fbpx
Image Alt
  >  Prekių pristatymo sąlygos

Prekių pristatymo sąlygos

OMNIVA

Siunta bus pristatyta į Jūsų pasirinktą Omniva paštomatą

Jūsų siunta bus pristatyta per 1-3 darbo dienas* į Jums patogiausioje vietoje esantį Omniva paštomatą (jį galite išsirinkti arčiau namų, darbovietės ar kasdienio maršruto) po užsakymo apmokėjimo.

Apie atvykusią siuntą būsite informuoti SMS žinute, o atsiimti galėsite per 7 dienas bet kuriuo paros metu, suvedę specialų kodą.

Siunta bus pristatyta į artimiausią Lietuvos pašto skyrių

Jūsų siunta bus pristatyta per 1-5 darbo dienas* į Jūsų nurodytą adresą. Jeigu Jūsų tuo metu nebus namuose ir nepavyks įteikti siuntos Jūsų siuntinys bus pristatytas į artimiausią (pagal Jūsų adresą) Lietuvos pašto skyrių.

Kai siunta jau bus pašto skyriuje, į savo pašto dėžutę gausite pranešimą su kuriuo galėsite atsiimti savo siuntą. Siuntos pašto skyriuje laikomos 14 d. nuo siuntos gavimo pašto skyriuje.

Už prekes galite sumokėti iš anksto arba atsiimant. Atsiskaityti atsiimant galima grynais ir banko kortele (ne visur). Už atsiskaitymą atsiimant imamas papildomas 2,90 € mokestis .

 

Rūbai vaikams „MILAMI“

Jūsų užsakytas prekes visiškai nemokamai galėsite atsiimti Vilniuje atvykę pas mus adresu A. J. Povilaičio g. 12, Karoliniškės. Dėl laiko reikia susitarti iš anksto telefonu +37062078202.